Artan konut sayıları beraberinde inşaat sektöründe pek çok farklı ürünün ihtiyacını da doğurmuştur. Ürün ihtiyaçları arasında da Zemin Kaplama yer almaktadır. Çünkü bina ve konutların dekorasyonunun tamamlanmasında Zemin Kaplama faktörü önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden Zemin Kaplama özellikle son dönemde pek çok farklı çeşit ve modele sahiptir. Bu çeşit ve modeller arasında:

-Epoksi Zemin Kaplama

-Poliüretan Zemin Kaplama

-Laminant Parke Zemin Kaplama

-Üç Boyutlu Zemin Kaplama

-Kauçuk Zemin Kaplama

-PVC Zemin Kaplama olarak sıralanmaktadır. Fakat bu Zemin Kaplama ürünleri arasından PVC Zemin Kaplama farklı model ve renk seçeneklerinin bulunmasının yanı sıra kullanıcıların hoşuna giden diğer pek çok özelliği sayesinde sık tercih edilmektedir. Peki PVC Zemin Kaplama nasıl uygulanmaktadır. Aslında PVC Zemin Kaplama azıcık bilgisi olan birisinin bile rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olmaktadır. PVC Zemin Kaplama zemine göre kesilip gerekli ölçümler alındıktan sonra özel rulo yapıştırıcı sayesinde zemine tutulmaktadır. Zemine tutturduktan sonra kurumak üzere bırakılmaktadır. Sonrasında ise üzerinde basılacak kıvama gelmekte ve kullanıma açılmaktadır. Aynı zamanda unutmadan hatırlatmak isteriz. PVC Zemin Kaplama ortalama olarak 2 mm ile 3 mm arasında değişkenlik göstermektedir. Bunun yanı sıra PVC Yer Döşemesi tek kat olarak uygulanmakta ve ikinci bir kata ihtiyaç duymamaktadır. İnce olması kullanıcıları kesinlikle yanıltmasın. Çünkü PVC Zemin Kaplama oldukça dayanıklıdır. Sadece basınca değil aynı zamanda ısıya ve suya karşı da son derece dayanıklı olmaktadır.

PVC Zemin Kaplama Özellikleri Nelerdir?

PVC Zemin Kaplama İşlemlerinin farklı özellikleri bulunmaktadır. Peki bu özellikler nelerdir? Gelin hep beraber inceleyelim.

-PVC Zemin Kaplama son derece dayanıklıdır. Bu da uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır.

-PVC Zemin Kaplama Özellikleri arasında esnek olması ve kolay bir şekilde uygulanması da oldukça dikkat çekmektedir. Aynı zamanda unutmadan hatırlatmak isteriz. PVC Zemin Kaplama ses titreşimlerini algılayarak engellemektedir. Bu da gürültüyü absorbe etmektedir.

-PVC Zemin Kaplama Ürünleri koku yapmaz.

PVC Isıya Ne Kadar Dayanıklı Olmaktadır?

PVC 60 dereceye kadar ısıya dayanıklı olmaktadır. Fakat PVC Zemin Kaplama farklı bileşenlerle beraber ısıya karşı daha da dayanıklı olmaktadır.

Bolu PVC Zemin Kaplama Fiyatları Ne Kadar Olmaktadır?

Bolu PVC Zemin Kaplama Fiyatları son dönemde oldukça geniş bir aralığa sahiptir. Çünkü firmaların kar-zarar hesaplamaları, ürün kalitesi, uygulanacak alanın metrekare fiyatları ve müşterinin özel istek ve talepleri gibi etkenler Bolu PVC Zemin Kaplama Fiyatlarını etkileyen hususlar arasında yer almaktadır. Fakat firmamız yalnızca kaliteli ürünü değil aynı zamanda uygun ve avantajlı fiyatları da siz değerli müşterilerimize sorunsuz şekilde ulaştırmaktadır.

 

Firmamız siz değerli müşterilerimize Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda uygun ve avantajlı Bolu PVC Zemin Kaplama Fiyatları sayesinde müşterilerimizin ceplerini de düşünmekteyiz. Bu da müşterilerimizin oldukça hoşuna gitmektedir. Kitaş Zemin Kaplama olarak hizmetimizi satın aldıktan sonra arkanıza yaslanmanızı tavsiye ederiz. Bu sayede Profesyonel Bolu PVC Zemin Kaplama hizmetlerimizi daha rahat bir şekilde izleyebilirsiniz. Siz de binlerce müşterimiz arasında hemen yerinizi alabilirsiniz. Web sitemizin iletişim bölümünde e posta adreslerimiz ve telefon numaralarımız bulunmaktadır. Tek tık sayesinde bize ulaşabilirsiniz. Ofislerimizde karşılıklı olarak kahve içmekten memnuniyet duyarız. Keyifli ve Sağlıklı Günler Dileriz!!!