Tabana uygulanan işlemlerde yer döşeme muşamba çeşitleri değişen yapısı ile artık her mekana girebilen bir tarzda ve kalitede üretilmektedir. Bu ürünlerin sağlam yapısının yanında çok kolay uygulanan pratik yanı ile muhteşem mekanlar ortaya çıkmaktadır. Yer döşeme muşamba çeşitleri arasında para desenli yer döşeme ürünü girintili çıkıntılı yapıya sahip olan bir üründür.

 

            Rulo olarak temin edilebilir. Yer döşeme muşamba çeşitleri arasında parkeye benzeyen ve mineflo olarak geçen ürün de ayrıca tüm mekanlara kolayca uygulanabilmektedir. Marley görünümlü yer döşeme muşamba çeşitleri de renk olarak uygun mekanlarda oldukça canlı bir hava yaratmaktadır. Mutfaklarda dahil olmak üzere her türlü mekan için uygun olan bu ürünlerde ıslanmaya karşı bir hassasiyet bulunmaz.

 

            Kabarmadan korkanlar için rahatlıkla parke görünümlü muşamba ürününü kullanabilirler. Ürün genellikle metre usulü ile satılır. Öncelikle ölçüm yapılarak buna göre uygulanır. Ölçümde bir kaç santimetre uzun bir ölçü vererek kaymalara karşılık sorunsuz bir şekilde düzenleme yapılabilir. Eğer ürün uzun gelirse de bir maket bıçağı yardımı ile mekana kolayca uyum sağlanır.