EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

Epoksi Yer Kaplama

 

Epoksi Zemin Kaplama 

Epoksi Yer Kaplama Özellikleri 

 

  Birçok yer tarafından tercih edilen epoksi zemin kaplama,epoksi yer kaplama modelleri çeşitli böceklerin oluşmasına engel olan özel bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda kış aylarında yerin sıcak kalması için de ekstra koruma sağlamaktadır. Evlerin ve ofislerin içerisinde yer alan tüm mobilya ve dekorasyon stilleri ile birlikte mutlak uyum içerisinde yer alan epoksi zemin kaplama,epoksi yer kaplama modelleri bu yönüyle de tercih sebebidir. Esnek bir görüntüye sahip olan epoksi yer kaplama evlerin her odasında tercih edilebilecek zengin renk içeriklerine de sahiptir. 

 

 Epoksi Yer Kaplama Avantajları 

  Mutfaklarda ve çeşitli odalarda meydana gelebilecek olan tüm yağ, kir ve pas oluşumlarına kadar yüksek dayanıklı olan epoksi yer kaplama modelleri bu yönü için de sıklıkla uygulama alanına sokulmaktadır. Aynı zamanda özellikle akıllı ev sistemlerinde kendine alıcı bulan bu uygulamalar çeşitli yangın ihtimallerini ve risklerini de otomatik olarak ortadan kaldırmaktadır.

 

  Elektriklenmelere karşı da antistatik özelliklere sahiptir. Epoksi zemin kaplama temizliği hem kolaydır hem de toz tutmaz özellikleri sayesinde çok sık temizlik ihtiyacı doğurmaz. Mevcut kirleri az göstermesi de artılar arasında gösterilmektedir.

 

İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.