TESVİYE ŞAPI

Tesviye Şapı

Günümüzde uygun fiyatları ile desenli yer kaplama olarak tercih edilen pvc esaslı bir yer kaplamaları, uygun fiyatı ve kolay uygulanması ile uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir. Diğer zemin kaplama fiyatlarına göre çok daha ucuzdur. Bu sebeple ev ve ofis gibi iç mekanlarda sıklıkla tercih edilir. Önceleri çok kısıtlı bulunan desenli yer kaplama malzemeleri günümüzde modern desen ve renklerde ve değişik kalitelerde pek çok modeli mevcuttur.

 

  Bu tür kaplamalara eğer zemine düzgün bir şekilde uygulanırsa su, nem, kokma gibi kötülüklerden etkilenmez. Zemine doğru ve düzgün uygulanmadığı takdirde sudan, nemli ortamlardan etkilenir ve kokmaya başlar. Kısa sürede de deforme olur. Bu şekilde de ürünlerden istenilen randıman alınmaz.

 

  Kaliteli bir ürün olan desenli yer kaplama ürünleri, yüksek dayanım ve esneme gücüne sahiptir. Uygulanılacak zeminin düzgün olması ürünün kullanım ömrünü uzatacaktır. Zemin hazırlığı için tesviye şapı öncelikle temin edilmelidir. Şap ile pürüzlü alanlar, desenli yer kaplama malzemesi için uygun duruma getirilir. Daha sonra da pvc yapıştırıcısı ile ürünler zemine yapıştırılarak uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılır.

 

İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.