Beefloor coral homojen pvc zemin kaplaması,zemine özel PUR takviyesi ile muamele edilmesi sadece zeminin mükemmel aşınma direncini geliştirmekle kalmaz,aynı zamanda bakterilerin ve enfeksiyon geçişinin azaltılmasına da yardımcı olur.Bu yeni ve sağlıklı ortamın teşvik edilmesine yardımcı olur.

Beefloor coral pvc zemin kaplaması,hidrofobik bir yüzey tekniği,hastanelerde sıklıkla kullanılan iyot ilgili solüsyonu başta olmak üzere zemin kaplamanın kimyasal direnç performansını güçlendirir.

Beefloor coral pvc zemin kaplaması,uluslararası kuruluşlar tarafından kabul görmüş0çevre dostu bir plastifiyandır.içinde iç mekanlarda kullanılabilir.

Beefloor coral pvc zemin kaplaması,özelleştirilebilir işlev üretim süreci sırasında anti-statik madde eklemek bu işlevin tıbbi dereceye ulaşmasını sağlar.Direnç değerini %10 ila 10 arasında kontrol edin özellikle temiz odalar vb,için uygundur.

Beefloor coral pvc zemin kaplaması,özelleştirilebilir işlev bir tür zararsız organik sterilizasyon ajanı ile desteklenir.Yüzlerce mikropları öldürebilir.Bu sıvı Amerika Birleşik Devletleri  çevre koruma ajansından nano şeritten daha üstün bir sertifikaya sahiptir.

KULLANIM ALANLARI

* HASTANELER 

* OKULLAR

* KREŞLER

* FABRİKALAR

* YURTLAR