ASMA TAVAN SİSTEMLERİ

Evlerde ya da iş yerlerinde ne kadar korunmaya çalışılsa da duvarlar zamanla kirlenir. Tıpkı duvarlar gibi el değmemesine rağmen tavan da zamanla kirlenir.

 

  Taşınan tozlar hava ile yapışan lekeler sayesinde tavan görünümü zamanla kararır ve ışık yansıtma oranı düştüğü için mekanların daha loş görünmesi sorunu ortaya çıkar. Bu durum asma tavan kaplama nedenleri arasında yer alır. Çünkü beton tavanı silmek çok zordur ve her zaman boya yapılması da mümkün olmamaktadır. Bu sebeple daha rahat silinebilen asma tavan sistemi sayesinde daha uygun bir kullanım ortamı oluşturulmuş olur.

 

  asma tavan parçaları tavana yapıştırılmaz. Karşılıklı konulan iki yuva sistemine kenarlardan tutturulur ve bu şekilde asma yöntemi yoluyla sağlam bir tavan oluşturulmuş olur. Farklı renklere sahip olan asma tavan sistemlerinde ışığın yansıma oranı hesaplanarak beyaz ya da parlak renkler tercih edilir. Bu durumu göz ardı ederek farklı sebeple daha koyu renk tercihlerinde bulunacak olan kullanıcıların da tercih yapabilecekleri kahve rengi ve saman sarısı aralığında renklerin de tercih edilmesi mümkündür.

 

İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.