Beefloor pvc zemin kaplama, Contract Vinylün üstü cizik ve sürtünmelere karst cok yüksek mukavemet sağlayan poliuretan güclerdirme (PUR) tabakası ile kaplanmistir

PUR tabakası malzeme yüzeyinde homojen, gözeneksiz ve düzgün bir yüzeyin olusmasını sağlayarak ürünlerimizin kolay temizlenmesini sağlamakta ve balom maliyetlerini düsürmektedir. %100 saf vinyl asinma tabakası temizlenme gereksinimlerini ve bakım harcamalanni en az seviyeye disürür. Günlük bakım için pH değeri 6-9 arasinda olan zemin bakım ve temizlik ürünleri ile paspas yapılmalıdır. Istisnal yoğun trafik alanlarda malzemenin kirlenmesini geciktirmek icin cila uygulaması, kullanicinin tercihine biralolmistir. Açık renklerde tercih edilen vinyl zemin kaplama ürünleri daha sik temizlik ve bakıma ihtiyac duyar. Orünün kullanilacağı alanlarda bulunan hareketli esyalann tekerleklerinin kaucuk asanlı olmamasi tavsiye edilir.

UYGULAMA ALANLARI

Beefloor pvc zemin kaplama, Contract Vinyt Serisi, özellikle hastaneler, okullar, sosyal merkezler, havaalanları, ofisler, yönetim binaları ve vinil döşeme tavsiye edilen üretim tesisleri gibi yoğun trafik alanları için idealdir.