Beefloor Zemin Kaplama

 

Beefloor, pvc zemin kaplama ürünleri içinde en yoğun şekilde uygulanan ürünlerin en başından gelir. Parlak ve dayanıklı yüzeyi döşendiği ortama modern bir tarz katar. Görünümün yanı sıra aynı zamanda son derece dayanıklı ve kullanışlıdır. Beefloor zemin kaplama ürünü heterojen karakterli bir üründür. Bu yüzden iki katmanlıdır. yüzey katmadı değişik mikrpon kalınlıklarından olabilir. Yüzey kalınlığı 30 ile 80 mikron arasında değişmektedir. Yüzeyi parlatır. Darbelere ve kimyasallara son derece dayanıklıdır. Her renk ve desende çeşit bulmak kolaydır. Beefloor zemin kaplama en çok tercih edilen kaplama türüdür. Kaplandığı ortamda ses ve gürültü kirliliğinin önüne geçer. Bu özelliği ses ve titreşim emme özelliğinden kaynaklanmaktadır. Bu yüzden çok geniş kapalı alanlarda kullanılması son derece uygundur. Leke ve kir tutmama özelliğinden dolayı hastane ve sağlık kuruluşlarının en çok tercih ettiği çeşit beefloor zemin kaplama çeşididir.

Beefloor zemin kaplama dekoratif alanında da çok sık kullanılmaktadır. Mekanın bütününe uyum sağlayan renk ve desen zenginliği sayesinde tüm dekoratif alanlarda kullanılmaktadır. Pvc zemin kaplama ürünleri son yıllarda daha fazla çeşitlenerek gelişmektedir. Artık son yıllarda yapılan büyük kurumsal binaların çoğu pvc zemin kaplama ürünlerini tercih etmektedir. Bunun sebebi pvc ve beefloor zemin kaplama ürünlerinin sağladığı avantajlardır diyebiliriz. Kalabalık alanların temiz ve hijyenik tutulması son derece zor ve maliyetli bir iştir. Beefloor zemin kaplama leke ve kir tutmama özelliği ve kimyasallara, suya, nem ve rutubete son derece dirençli olduğu için büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Çok basit işlemlerle kolay temizlenen beefloor zemin kaplama temizlik maliyetleri ciddi oranda düşürürken ortamdaki estetiği ve bütünlüğü bozmaz.

Kaplanan ortama derinlik ve genişlik katması,daha ferah ve rahat bir oluşturur. Özellikle kapalı spor salonlarında, konferans salonlarında ve büyük otel ve metro istasyonlarında bu çok önemlidir. Darbe, ses ve titreşim emici olması bu tür ortamlarda meydana n gelen gürültü kirliliğinin önüne geçer. Aynı zamanda hastanelerde kullanıldığında hem hijyen hem de ses ve gürültüden uzak ortam oluşmasını sağlar. Çok avantajlı ve çok kullanışlı bir zemin kaplama türüdür.

Pvc bazlı zemin kaplama ürünlerinin en karakteristik özelliği dayanıklılığıdır. Kimyasallara ve çevresel etkenlere en dayanıklı zemin kaplama ürünlerinin başında gelir. maliyet açısından da çok uygundur. Doğal kaplama ürünlerine göre hem daha az maliyetli hem de daha fazla ürün çeşitliliğine sahiptir. Bütün mekanların amacına uygun ürün alternatifleri pvc zemin kaplama ürünlerinde rahatlıkla bulunabilir. Ürün skalası en geniş kaplama çeşididir.

Beefloor Zemin Kaplama Hangi Alanlarda Kullanılır?

Beefloor zemin kaplama her mekanda rahatlıkla kullanılabilir. Dar ya da geniş mekanlar ya da açık kapalı geniş alanlarda rahatlıkla kullanılabilecek zemin kaplama ürünüdür. Kapalı spor sahalarında, okullarda, hastanelerde, okullarda kısaca insan nüfusunun yoğun olduğu alanların tümünde kullanımı son derece fazladır. Kapalı alanlarda ses ve titreşimi absorbe etmesi sayesinde gürültü kirliliğinin önüne geçer. Bu sebeple çok tercih edilir. Dar mekanlarda tercih edilmesinin sebebi ise, kaplanan ortama genişlik ve derinlik katmasından dolayıdır. Parlak yüzeyi son derece dayanıklı olduğu için darbelere ve aşınmalara karşı son derece dirençli olması yoğun insan trafiğinin olduğu alanlarda sık kullanılmasını sağlamıştır.

Renk ve desen zenginliği her ortama uygulanabilmesini sağlamıştır. dekorasyon sektörünün zemin kaplamalarında en fazla kullandığı üründür.

Beefloor Zemin Pahalı mıdır?

Beefloor zemin kaplama diğer kaplama türlerine kıyasla son derece uygundur. Her gelir kesimindeki kişi ya da kurumların kolaylıkla yaptırabileceği seviyelerde ücret çizelgeleri vardır.