Ofislerde, bürolarda, iş yerlerinde, kapalı ve açık spor salonlarında, resmi ve özel dairelerde ve kliniklerde en sık kullanılan Zemin Kaplama ürünleri arasında PVC Zemin Kaplama olarak gösterilmektedir. Piyasada bulunan ürünler arasında en çok rağbet gören PVC Zemin Kaplama Türkiye’nin çeşitli noktalarında aktif olarak kullanılmaktadır. Bu noktalardan biri de Edirne olmaktadır. Edirne özellikle son dönemde hızlı bir kalkınma yaşamış beraberinde birçok farklı sosyal tesis, resmi ve özel bina, hastane, kapalı ve açık spor salonlarının zemini atılmış veyahut inşası yapılmıştır. İşte bu tür ortamlarda aktif olarak kullanılan PVC Zemin Kaplama malzemeleri de Edirne halkının tüm ihtiyaçlarına cevap oluşturmaktadır. Aynı zamanda unutmadan hatırlatmak isteriz. PVC Zemin Kaplama malzemelerinin tümğ çevre dostu ham maddelerden üretilmiştir. Çevreye zarar vermeyen ürünlerden imal edilen PVC Zemin Kaplama ürünleri heterojen ve homojen özellik gösteren Antibakteriyel Zemin Kaplama özelliği göstermektedir.

 

PVC Zemin Kaplama malzemelerinin birden çok özelliği yer almaktadır. Tüm bu özellikler beraberinde PVC Zemin Kaplama malzemelerinin bolca kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Bolca kullanılan noktalar arasında gösterilen Edirne PVC Zemin Kaplama Firmaları çalışma alanlarından biri olarak gösterilmektedir. Bu firmalardan biri de elbette ki Kitaş Zemin Kaplama olmaktadır. Firmamız disiplinli ve prensipli çalışması; müşteri istek ve talepleri yerinde cevaplaması ve sorunsuz hizmet sunması ile Edirne PVC Zemin Kaplama Firmaları arasında önemli bir yere sahiptir.

 

Peki Edirne’de dahil olmak üzere Türkiye’nin birçok farklı noktasında neden PVC Zemin Kaplama ürünleri tercih edilmektedir. Bunun en net cevabı uygun ve avantajlı olması ve ürünün çeşitli özelliklerinden oluşmaktadır. Gelin hep beraber PVC Zemin Kaplama ürünleri genel özelliklerine bakalım..

PVC Zemin Kaplama Malzemeleri Genel Özellikleri Nelerdir?

PVC Zemin Kaplama ürünlerinin birden çok özelliği bulunmaktadır. Bu özellikler arasında:

-Kullanışlı olması

-Dayanıklı olması

-Maliyetinin oldukça ucuz olması

-Antibakteriyel özelliğe sahip olması şeklinde sıralanmaktadır.

Kullanışlı olması: Zemin Kaplama Ürünleri arasında gösterilen PVC Zemin Kaplama malzemeleri oldukça kullanışlı, temizlenmesi kolay, kir tutmayan bir özelliğe sahiptir. Aynı zamanda unutmadan hatırlatmak isteriz. PVC Zemin Kaplama ürünlerinin kullanışlı katogorisinde değerlendirmesinin en büyük nedeni ses yalıtımı olmasıdır. Ses yalıtımı sayesinde özellikle hastane gibi sessiz bir ortama ihtiyaç duyulan noktalarda kullanılmaya oldukça elverişli olmaktadır.

Dayanıklı Olması: PVC Zemin Kaplama ürünlerinin tamamı üzerine binen basıncı her yöne eşit şekilde iletmektedir. Bu özelliği sayesinde piyasada bulunan diğer Zemin Kaplama ürünlerinden çok daha dayanıklı olmaktadır. Dayanıklı olması sayesinde uzun yıllar boyunca aktif olarak kullanılmaya müsait hale gelmektedir.

Maliyetinin Oldukça Ucuz Olması: PVC Zemin Kaplama Ürünleri laboratuvar ortamlarında üretildiğinden ötürü oldukça uygun bir maliyeti bulunmaktadır. Maliyetinin ucuz olması beraberinde çok daha uygun satışının gerçekleşmesine olanak tanımaktadır.

Antibakteriyel Özelliğe Sahip Olması: PVC Zemin Kaplama ürünlerinin tamamı antibakteriyel özelliğe sahiptir. Bu sayede zeminde mikroorganizmaların çoğalması ve insan sağlığına tehdit oluşturması büyük oranda önlenmektedir. Elbette ki belirli aralıklarla zeminin temizliğini yapmak sağlık açısından daha doğru olacaktır.

 

Edirne PVC Zemin Kaplama Fiyatları Nedir?

Peki Edirne PVC Zemin Kaplama Fiyatları hakkında neler söyleyebiliriz? Bu konuda gerek firmamız gerekse diğer PVC Zemin Kaplama Firmaları net bir fiyat vermekten kaçınmaktadır. Çünkü PVC Zemin Kaplama Ürünleri kura bağlı olarak fiyatları sürekli değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda müşterinin özel istek ve talepleri ve mekanın genişliği ve ihtiyaç duyduğu ürün seçeneğine göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

 

Firmamız ile alakalı aklınızda kalan tüm sorular için firmamıza ulaşabilirsiniz. Size profesyonel ve kaliteli hizmet sunmak için elimizden geleni yapmaktayız. Kitaş Zemin Kaplama olarak Keyifli ve Sağlıklı Günler Dileriz!