Gerflor Zemin Kaplama

 

Ülkemizde olduğu gibi tüm dünyada kaplama çeşitlerinin çoğu pvc bazlı kaplama ürünlerinden yapılmaktadır. Plastiğin son yüzyılda çok üretilmesi kaplama sektöründe çok çeşitlendirilmiştir. Pvc malzemelerinin ürün zenginliği sayesinde zemin, duvar ve dekorasyona yönelik bütün kaplamalarda pvc bazlı ürünler kullanılmaktadır.

Gerflor zemin kaplama ürünleri her mekana uygun ürün skalası barındırmaktadır. Açık ve kapalı alanların zemin kaplama işlerinde gerflor zemin kaplama ürünleri kullanılmaktadır. Kalabalık insan nüfusunun olduğu açık ve kapalı alanlarda, konut ve işyerlerinde gerflor zemin kaplama çok çeşitli alternatifler sunmaktadır. Gerflor zemin kaplama diğer doğal zemin kaplama ürünlerine göre daha dayanıklı ve daha uzun ömürlüdür. Maliyet bakımından doğal kaplama malzemelerinden daha uygun seviyede fiyatlandırma politikası vardır. Gerflor zemin kaplama sadece zemin ve duvar kaplama ürünleri üretmez. Aynı zamanda dekorasyon sektörünün temel saç ayaklarından biridir. Renk ve desen çeşitliliği her mekana uygunluğunu artırmıştır. Hastaneler, okullar, açık ve kapalı spor sahaları, oteller, metro istasyonları gibi en yoğun ortamlara rahatlıkla ödenmektedir Gerflor zemin kaplama temiz işçilik uygulaması ile yapılır. Döşeme sırasında fazladan temizlik  akiyetli ve fazla işçilik maliyetleri yokturç Gerflor zemin kaplama işinde işçilik kalitesi son derece önemlidir. İşinde uzman ekipler tarafından döşendiği zaman çok uzun yıllar sorun deformasyona uğramadan işlevsel kalabilir. Gerflor zemin kaplama ürünlerinin kullanım ömürleri çok uzundur. İşlevselliği dış etkenlere karşı son derece dirençlidir. Buna rağmen bazı durumlarda tamiratı gerektirirse bölgesel olarak yenilenmesi son derece doğaldır. Ek yapılarak bölgesel yenilenme sağlanır. Bu yenilenmeden sonra eski ile yeni arasında kesinlikle renk ve desen farklılığı ortaya çıkmaz. Gerflor zemin kaplama zemin döşeme işlerinde en verimli malzemelerden uygulanır. Tüketici açısından ciddi maliyet kazanımlarına sebep olur. Çok kullanışlı ve ergonomik ürünlerdir.

Zemin Kaplama işinde Firma Seçimi

Zemin kaplama işlerinde en önemli süreç işinde uzman, kurumsallaşmış ve marka olmuş firmalardan hizmet satın almaktadır. İşinde ehil olmayan kayıt dışı çalışan firmalardan alınan hizmet her zaman sorunlu olmuştur. Kısacası firma seçimi sürecinde çok titiz davranılmalıdır. Kurumsal firmalar uzman ekip ve ekipmanlar ile hizmet verirler. Aynı zamanda iş garantisi ile tüketiciyi garantiye alırlar. fakat kayıt dışı çalışan korsan dediğimiz firmalar piyasada ucuz fiyat politikası ile iş yapmaktadır. Kullanılan malzemenin kalitesi ve işçilik kalitesi son derece düşük olmaktadır. Bunun sonucunda tüketiciler ciddi maddi kayıplara uğraşmaktadırlar. Kalitesiz işçilik çok kısa zamanda kendi belli eder. Ürünün belli bölgelerinde kabarma ve kabarmalara bağlı olarak aşırı yıpranmalar meydana gelmektedir. Piyasada ucuz fiyat tuzağına düşmemek için tüketiciler hassas davranmalıdır.

Gerflor Zemin Kaplama Fiyatları Nasıl?

Gerflor zemin kaplama fiyatları diğer kaplama çeşitlerine oranla son derece makul seviyerededir. Özellikle doğal kaplamam malzemlerine gçre son derece uygun ve daha tercih edilebilir düzeydedir. Ürünlerin kullanım ömürlerinin son derece uzun olması çok önemlidir. Kaplama işi bittikten sonra temizlik ve işçilik maliyetleri açısından müşteriye fazladan avantajlar sağlamaktadır. Aynı zamanda kolay temizlenmesi, kir ve leke tutmaması sayesinde sağlık açısından da önemli avantajlar sağlamaktadır. Tüm özellikler göz önüne alındığında ve diğer muadil ürünlerle kıyaslanadığın fiyatları her gelir düzeyindeki kurum ve kuruluşların rahatlıkla yaptırabileceği seviyelerdedir. Fiyatları ürünün çeşidine ve kalitesine göre değişiklik gösterir. Et kalınlığı homojen veya heterojen olmasına göre fiyatlar değişiklik gösterse de arada çok uçuk seviyerlerde fark göstermez. Doğal kaplama malzemelerine göre son derece uygun olması ve pazarda en çok tercih edilen ürün olması hem fiyat hem de kalite bakımından son derece başarılı olduğunu göstermektedir.