Mimarlar, iç tasarımcılar ve bireysel olarak teknik işlerle uğraşıp evinde dekoratif değişiklikler yapmayı düşünenlerin sıklıkla tercih ettiği ürünlerin başında zemin kaplama malzemeleri gelmektedir. Bulunulan mekanların son derece zarif ve şık bir yapı kazanmalarına olanak tanıyan bu ürünler, aynı zamanda kolay monte edilebilmesi ve düşük maliyetli olmalarından dolayı pratik kullanımlar ortaya çıkarmaktadır.

 

            Bu ürünler arasında en çok talep görenler arasında ise kitaş zemin pvc yer döşemesi modelleri olmaktadır. Evlerde kullanımların yanı sıra okullar, hastaneler, kapalı yüzme havuzları kenarları, spor merkezleri, antrenman salonları, kamu kurum ve kuruluşları, ofisler ve iş merkezleri gibi birçok alanda uygulanma şansına sahip olan kitaş zemin pvc yer döşemesi çeşitleri, her bütçeye uygun fiyat aralıkları ile satışa sunulmaktadır. Birim metrekare cinsinden hesap edilip istenilen alana uyarlanabilen ölçülerde olan pvc yer döşemesi akıllı vidalar yardımıyla kolaylıkla sabitlenerek kullanılabilmektedir.

 

            Parlak ve mat dış yüzeyde, çizgili, kareli, kareli ve dikdörtgen desenli, farklı dairesel motifli gibi çok çeşitli modelleri bulunan pvc yer döşemesi ürünleri, beyaz, mavi, kırmızı, sarı, yeşil, gri, mor, pembe gibi birçok renk kategorisinde kolaylıkla temin edilebilmektedir.