Evlerin iç tasarımlarının güzelleştirilmesi ve dekoratif görünümlerin ortaya çıkarılması adına zemin üzerine uygulanan işlemlerin ayrı bir yeri bulunmaktadır. Döşeme işlemlerinde kullanılan her tür ürün hem bulunulan ortamın oldukça şık ve modern görünümler kazanmasına hem de en iyi yalıtımların oluşturularak koruma sağlamasına yardımcı olmaktadır.

 

            Böylesi durumlarda en çok kullanılan ürünlerin başında ise mineflo yer kaplama malzemeleri olmaktadır. Odalar, salon, mutfak, koridor, balkon gibi tüm alanlarda rahatlıkla tercih edilebilen mineflo yer kaplama ürünleri, ahşabın her tonundaki renk ve tasarımlar başta olmak üzere mavi, yeşil, gri, füme, beyaz gibi onlarca renk çeşidi ile şeritli, çizgili, kareli, motifli gibi birçok desende modellerle karşımıza çıkmaktadır.

 

            Mineflo yer kaplama işlemleri bütçelere uygun olarak her fiyat aralığında metrekare cinsinden kolaylıkla temin edilebilmektedir. Döşeme işleminin son derece basit olmasından dolayı düşük maliyetli olan mineflo yer kaplama malzemeleri evlerde kullanıma ek olarak ofisler, okullar, kamu kurum ve kuruluşları, imalathaneler ve spor salonları gibi birçok alanda kolaylıkla kullanılabilmektedir. Su sızdırmayan, nem ve pas tutmayan yapısından dolayı zeminin yüksek hassasiyetle korunmasına olanak tanımaları sayesinde de sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.