Onlysport spor saha zemin kaplaması,ahşap zemin,uni ren zemin kaplaması gibi bir şeydir, ahşap spor yüzeyler genellikle sert şok emici pedlere sahiptir. Ahşap zeminler diğerleri gibi elastik değildir, bu nedenle kuvvete maruz kaldıklarında geniş zeminlerde dikey deformasyon olabilir ve tüm yüzeye daha fazla enerji yayılabilir. PVC zeminler sporcuların enerjisini geri almak için çalışır. Ayrıca PVC zeminler, zeminin her yerinde inanılmaz performans sağlar.

 

Onlysport spor saha zemin kaplaması,bu tür vinil, kauçuk, poliüretan ve linolyum elastik spor döşeme malzemeleri, esneklik zemin sistemlerini temsil eder. Bu spor alanı döşeme sistemleri tüm spor sahalarında eşit performansa sahiptir.Onlysport spor saha zemin kaplaması,zeminin her noktasının aynı şok emici, top zıplaması ve dikey deformasyona sahip olduğu anlamına gelir. Bir tarafta hareket olmasına rağmen zeminin diğer tarafının değişmemesini sağlar.

 

Onlysport spor saha zemin kaplaması,pvc zemin kaplama sistemleri elastik yüzeyli ve elastik alt yapıya sahiptir. Tüm yüzeyde şoka etki ederler. Sonuç olarak PVC zemin sistemleri, en konforlu ve güvenli spor yüzeyler olarak onaylanmıştır. Ayrıca şok emici için en iyi yüzey olarak kabul edilirler.