PVC Zemin Kaplama ürünleri arasında yurt dışından özel olarak ithal edilen PVC Esaslı Döşeme Kaplaması 2 mm kalınlığa sahiptir. 2 milimetre kalınlık bu tür yer kaplamaları için oldukça yeterlidir. Sağlam yapısıyla kullanıcıların oldukça memnun kaldığı Esaslı Döşeme Kaplaması kullanıcılarını beklemektedir. Birçok farklı alanda kullanılan ve kullanım kolaylığı tanıyan bu yer kaplama modeline son dönemde ilgi oldukça fazla… Euro üzerinden Türkiye’ye getirilen PVC Esaslı Döşeme Kaplaması dünyaca ünlü kaplama modellerinden biri olarak gösterilmektedir. Çoğunluklu olarak heterojen bir iç yapısı bulunmaktadır. Fakat unutmadan belirtmek isteriz. PVC Esaslı Döşeme Kaplaması da PVC Kaplama ürünlerinin bir alt dalı olarak gösterilmektedir. Bu yüzden PVC Esaslı Döşeme Kaplaması özelliklerinin neredeyse tamamı çoğu yerde görmeye alışık olduğumuz PVC Zemin Kaplama özelliklerine benzemektedir.

 

PVC Esaslı Döşeme Kaplama kullanıcılarına sundukları geniş imkanlar sayesinde özellikle son dönemde birçok farklı noktada aktif olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda son dönemde teknolojinin getirmiş olduğu imkanlar çerçevesinde PVC Esaslı Döşeme Kaplaması kullanım ömrü, verimi ve estetik görünümüyle hakkında çalışmalar ve araştırmalar devam etmektedir. Yapılan bu araştırmalarda hedeflenen temel öğenin PVC Esaslı Döşeme Kaplaması ürünün direncini artırarak üzerine etki eden kuvveti yayması olacaktır.

PVC Esaslı Döşeme Kaplaması Neden Tercih Edilmelidir?

PVC Zemin Kaplama ürünlerinin birisi olarak kabul edilen PVC Esaslı Döşeme Kaplaması neden tercih edilmektedir? Gelin bu soruya bu pvz zemin kaplama ürününü ayrıntılı olarak inceleyip yanıtlayalım.

PVC Esaslı Döşeme Kaplaması Özellikleri:

-Kullanım kolaylığı

-Uzun ömürlü olması

-Dayanıklı olması

-Farklı model ve renk seçeneklerinin bulunması olarak sıralanmaktadır.

Kullanım Kolaylığı

PVC Esaslı Döşeme Kaplaması müşterilerine büyük oranda kullanım kolaylığı tanımaktadır. Çünkü yapılış amac ve içinde kullanılan malzemeler kullanıcıların tüm isteklerine sorunsuz şekilde cevap vermektedir. Kullanımın rahat olması ve kaliteli-kontrol testlerinden başarıyla geçmesi sayesinde birçok farklı mekanda aktif olarak kullanılmaktadır. Fakat belirttiğimiz üzere PVC Esaslı Döşeme Kaplaması dışarıdan ithal olarak getirilmektedir. Bu yüzden diğer PVC Zemin Kaplama ürünlerine kıyasla maddi açıdan daha zorlayıcıdır. Fakat içerisinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve çeşitli özellikleri fiyatına değdiğinin bariz kanıtları arasında yer almaktadır.

Uzun Ömürlü Olması

PVC Esaslı Zemin ve Parke Kaplama pvc zemin kaplama ürünlerinde olduğu gibi uzun ömürlü kullanım sunmaktadır. Basınca karşı dayanıklı olması beraberinde Esaslı Zemin Kaplama ürünlerinin uzun ömürlü olmasına yardımcı olmaktadır. Ürünün dayanıklı olması sayesinde mekan içerisinde sürekli parke değişikliğin meydana gelmesini önlemektedir. Bu sayede uzun dönemde daha ciddi ve büyük maliyetlerin çıkmasının önüne geçmektedir.

Farklı Model ve Renk Seçeneklerinin Bulunması

PVC Esaslı Döşeme Kaplaması ürünlerinin tümünün model ve renk seçenekleri oldukça geniştir. Bu modeller çoğunluklu olarak kullanım yerlerine ve tasarıma göre değişkenlik göstermektedir. Beraberinde kullanıcıların renk uyum ilişkisi ve estetik tarzı da modelleri değiştiren unsurlar arasında gösterilmektedir. Kullanıcılar bu etkenleri baz alarak PVC Esaslı Döşeme Kaplaması modelleri arasında seçimini yapmaktadır.

PVC Esaslı Döşeme Kaplaması Fiyatları Nelerdir?

PVC Esaslı Döşeme Kaplaması fiyat aralığı ülke içinde kura bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Çünkü bu PVC Kaplama türü olan esaslı döşeme kaplama yurtdışından ithal olarak getirilmektedir. Malın ithal olarak getirilmesi fiyatlarında sürekli olarak değişmesine neden olmaktadır. Aynı zamanda unutmadan belirtmek isteriz. Hizmet satın alınacak zemin kaplama firmasının işçilik maliyeti de elbette ki fiyata sonradan dahil olan bir etkendir.