Diyarbakır Pvc zemin kaplama,pvc yer döşeme,zemin kaplama yönsöz tasarımlara sahip dayanıklı çok amaçlı homojen,heterojen bir vinil antibakteryel zemin kaplamasıdır.Hastaneler,okullar,ofisler,mağazalar,sağlık,eğitim ve kamu binaları gibi yoğun trafikli alanlar için ideal bir çözümdür.Pvc zemin kaplama,pvc yer döşeme,zemin kaplama,Pur takviyesi ile işlenmiş bir yüzeye sahiptir,bu da ömür boyu maksimum ve cila olmaması ve mükemmel yaşam döngüsü maliyetleri anlamına gelir.Pur ayrıca gelecekteki bakım prosedürleri için iyi bir temel sağlar.

Özenle seçilmiş hammddeler ve çevre dostu üretim çözümlerinin yanı sıra üretimimizin yaşam döngülerinin sonunda çevreyi de etkilememesine dikakat ediyoruz.Bu nedenle pvc zemin kaplama,pvc yer döşeme,zemin kaplamalarımız %100 geri dönüştürülebilir.

Firmamız 1997 yılında Kitaş Pvc Zemin Kaplamaları adı altında kurulmuştur. Zemin sektöründe kazandığımız tecrübe geniş ürün yelpazesiyle istekleriniz doğrultusunda sizlere yardımcı olmanın gururunu yaşadık ve yaşayacağız bugüne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmamız tüm yönetici ve çalışanları ile bu ilkeye sadık kalarak aynı hasasiyetle çalışmalarına devam etmektedir.

Genel olarak ithal Homojen,heterojen,kondaktive iletken rolu zemin kaplamaları,lvt ahşap görünümlü pvc parkeler,karo halılar,epoksi zemin kaplaması,yükseltilmiş döşeme,Hastane,Okul,Kreş,Fabrika,Spor Saha,iş yeri Pvc Zemin Kaplama ve Yer Döşemeleri kullanmakta müşterilerimize bu konularla ilgili malzeme satış montaj uygulama teknik destek hizmetleri vermektedir. Müşteri fikirlerine önem verir.

Firmamız için en önemli unsur Müşteri Memnuniyeti'dir. Müşteri memnuniyetinin sadece satış ile değil, satış sonrası uygulama kalitesinde mükemmelliği sağlayarak mümkün olduğunun bilincindeyiz. Yapı ve zemin kaplama ürünlerimizin tümü kaliteli, dayanıklı ve firma tarafından garantilidir.

"Kalite asla bir raslantı değildir." Sürekli ve bilinçli çalışmanın ürünüdür.