Kastamonu pvc zemin kaplama, performans için tasarlanmış en üst düzey pvc zemin kaplama,zemin kaplama,pvc yer döşeme deneyimini yaratır.Her alan ve her uygulama için en iyi çözüm.

Hiçbir yüzey zeminden daha fazla kontaminasyon riski altında değildir.Sağlık hizmetlerinde hastaneler, bulaşıcı hastalıkların yayılmasını azaltmanın en önemli adımlarından biri yüzeylerin temizlenmesi ve sterilize edilmesidir.Pvc zemin kaplama,zemin kaplama,yer döşeme,mikrop sayısını azaltmak için ek bir performans gerektirir Bu nedenle pvc zemin kaplama küf, mantar maya, yosun ve bakterilere karşı yüzey işlemi içeren anti mikrop katkısı pvc zemin kaplama,yer döşemelerini icat etti Uluslararası standart ISO 846: 1997'de verilen test yöntemi sonucu pvc zemin kaplama kastamonu, yüzeyinde önemli bir mikrop üremesine rastlanmadığını belgeliyor. işlenmiş zeminler. test, hastane enfeksiyonunda en yaygın patojenlerden biri olan Pseudomonas aeruginosa bakterisi ile yapılmıştır.

Firmamız 1997 yılında Kitaş Pvc Zemin Kaplamaları adı altında kurulmuştur. Zemin sektöründe kazandığımız tecrübe geniş ürün yelpazesiyle istekleriniz doğrultusunda sizlere yardımcı olmanın gururunu yaşadık ve yaşayacağız bugüne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmamız tüm yönetici ve çalışanları ile bu ilkeye sadık kalarak aynı hasasiyetle çalışmalarına devam etmektedir.

Genel olarak ithal Homojen,heterojen,kondaktive iletken,lvt,karo halılar,epoksi,yükestilmiş döşemeler,Pvc Zemin Kaplama ve Yer Döşemeleri kullanmakta müşterilerimize bu konularla ilgili malzeme satış montaj uygulama teknik destek hizmetleri vermektedir. Müşteri fikirlerine önem verir.

Firmamız için en önemli unsur Müşteri Memnuniyeti'dir. Müşteri memnuniyetinin sadece satış ile değil, satış sonrası uygulama kalitesinde mükemmelliği sağlayarak mümkün olduğunun bilincindeyiz. Yapı ve zemin kaplama ürünlerimizin tümü kaliteli, dayanıklı ve firma tarafından garantilidir.

"Kalite asla bir raslantı değildir." Sürekli ve bilinçli çalışmanın ürünüdür.