Libya pvc zemin kaplama performans için tasarlanmış en üst düzey pvc zemin kaplama,zemin kaplama,pvc yer döşeme,deneyimini yaratır.Her alan ve her uygulama için en iyi çözüm.

Hiçbir yüzey zeminden daha fazla kontaminasyon riski altında değildir.Sağlık hizmetlerinde hastaneler, bulaşıcı hastalıkların yayılmasını azaltmanın en önemli adımlarından biri yüzeylerin temizlenmesi ve sterilize edilmesidir.Pvc zemin kaplama,zemin kaplama,yer döşeme,mikrop sayısını azaltmak için ek bir performans gerektirir Bu nedenle pvc zemin kaplama küf, mantar maya, yosun ve bakterilere karşı yüzey işlemi içeren anti mikrop katkısı pvc zemin kaplama,pvc yer döşemelerini icat etti Uluslararası standart ISO 846: 1997'de verilen test yöntemi sonucu pvc zemin kaplama libya, yüzeyinde önemli bir mikrop üremesine rastlanmadığını belgeliyor. işlenmiş zeminler. test, hastane enfeksiyonunda en yaygın patojenlerden biri olan Pseudomonas aeruginosa bakterisi ile yapılmıştır.

Özenle seçilmiş hammddeler ve çevre dostu üretim çözümlerinin yanı sıra üretimimizin yaşam döngülerinin sonunda çevreyi de etkilememesine dikakat ediyoruz.Bu nedenle pvc zemin kaplama,pvc yer döşeme,zemin kaplamalarımız %100 geri dönüştürülebilir.

Firmamız 1997 yılında Kitaş Pvc Zemin Kaplamaları adı altında kurulmuştur. Zemin sektöründe kazandığımız tecrübe geniş ürün yelpazesiyle istekleriniz doğrultusunda sizlere yardımcı olmanın gururunu yaşadık ve yaşayacağız bugüne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmamız tüm yönetici ve çalışanları ile bu ilkeye sadık kalarak aynı hasasiyetle çalışmalarına devam etmektedir.

Genel olarak ithal Homojen,heterojen,kondaktive iletken rolu zemin kaplamaları,lvt ahşap görünümlü pvc parkeler,karo halılar,epoksi zemin kaplaması,yükseltilmiş döşeme,Pvc Zemin Kaplama ve Yer Döşemeleri kullanmakta müşterilerimize bu konularla ilgili malzeme satış montaj uygulama teknik destek hizmetleri vermektedir. Müşteri fikirlerine önem verir.

Firmamız için en önemli unsur Müşteri Memnuniyeti'dir. Müşteri memnuniyetinin sadece satış ile değil, satış sonrası uygulama kalitesinde mükemmelliği sağlayarak mümkün olduğunun bilincindeyiz. Yapı ve zemin kaplama ürünlerimizin tümü kaliteli, dayanıklı ve firma tarafından garantilidir.

"Kalite asla bir raslantı değildir." Sürekli ve bilinçli çalışmanın ürünüdür.

 

Our company was established in 1997 under the name of Kitaş Pvc Floor Coverings. With the experience we have gained in the floor sector, we have experienced the pride of helping you in line with your wishes with a wide range of products and we will live up to now, our company, which has adopted customer satisfaction as a principle, continues to work with the same sensitivity by adhering to this principle with all its managers and employees.

In general, we use imported homogeneous, heterogeneous, conductive conductive roles floor coverings, lvt wooden-looking pvc parquets, tile carpets, epoxy floor covering, raised floor, PVC floor covering and floor coverings, and provides material sales assembly application technical support services to our customers. It attaches importance to customer opinions.

The most important factor for our company is Customer Satisfaction. We are aware that customer satisfaction is possible not only with sales but also by providing excellence in after-sales application quality. All of our building and flooring products are high quality, durable and guaranteed by the company.

"Quality is never an accident." It is the product of continuous and conscious work.