Günümüzde neredeyse tüm mekanlarda görmeye alışık hale geldiğimiz PVC Zemin Kaplama ürünleri kullanıcıların beğendikleri zemin kaplama çeşidi olarak gösterilmektedir. Ofislerde, bürolarda, çalışma alanlarında, sosyal alanlarda, tesislerde, hastanelerde, çeşitli eğitim kurum ve kuruluşlarında sıkça Pvc Zemin Kaplama ürünleri tercih edilmektedir. Birçok farklı özelliği bünyesi altında barındırmayı başaran PVC Zemin Kaplama zemin kaplama piyasasının en iyileri arasında yer almaktadır. Peki PVC Zemin Kaplama ürünlerinin ortalama kalınlıkları hakkında neler söylenebilir? Pvc Zemin Kaplama ürünleri kendi içerisinde çeşitlenmektedir. Bu yüzden bu kaplama türünün kalınlığı da modeline ve cinsine göre değişkenlik göstermektedir. Genel anlamıyla PVC Zemin Kaplama Kalınlığı:

-Akustik Pvc Zemin Kaplama Kalınlığı 3 mm veya 3.5 mm olarak gösterilmektedir. Bu kalınlık elbette ki Akustik PVC Zemin Kaplama ürünlerinin içeriğinde kullanılan malzemelere göre de değişkenlik göstermektedir. Pvc Zemin Kaplama ürünlerinin bir diğeri de PVC Spor Zemin Kaplama olarak gösterilmektedir. PVC Spor Zemin Kaplama ürünleri kullanım koşulları nedeniyle daha kalın olmalıdır. Bu yüzden kalınlığı 4 mm’ den 8 mm’ ye kadar geniş bir aralığa sahiptir.

 

PVC Zemin Kaplama malzemeleri özellikle son dönemde gerek iç gerekse de dış mekanlarda karşımıza çıkmaktadır. Kendisine has tasarımının bulunduğu PVC Zemin Kaplama ürünleri piyasanın en çok tercih edilenleri arasında yer almaktadır. Peki yukarıda da belirttiğimiz üzere PVC Zemin Kaplama Kalınlıkları neden değişkenlik göstermektedir. Aslında bunun birden çok nedeni vardır. Gelin bu deneleri hep beraber ayrıntılı olarak inceleyelim.

PVC Zemin Kaplama Ürünlerinin Kalınlığı Neden Değişkenlik Göstermektedir?

PVC Zemin Kaplama ürünlerinin kalınlıklarının değişkenlik göstermesindeki temel neden elbette ki kullanım alanları olmaktadır. Bu anlamda Akustik PVC Zemin Kaplama çoğunluklu olarak lüks restoranlarda, hastanelerde, kalabalık sosyal tesislerinde tercih edilmektedir. Çok fazla basıncın olmadığı noktalarda tercih edilen Akustik Pvc Zemin Kaplama beraberinde yüksek kalınlığa ihtiyaç duymamaktadır. Bu yüzden Akustik Pvc Zemin Kaplama ürünlerinde çoğunluklu olarak 3 mm ile 3,5 mm arasında gidip gelen kalınlıklar tercih edilmektedir. Fakat Spor Salonu Pvc Zemin Kaplama ürünleri özellikle seyircisi bol olan basketbol ve voleybol sahalarında kalın malzemelerin kullanılması önemsenmektedir. Bu sayede üzerine binen basınca karşı daha dayanıklı olmaktadır. Aynı zamanda unutmadan hatırlatmak isteriz. PVC Zemin Kaplama ürünlerinin diğer kaplama ürünlerine kıyasla daha kalın olması uzun ömürlü olmasına yardımcı olmaktadır. Bu sayede zemin kaplamanın sürekli olarak yenilenmesi durumunu ortadan kaldırmaktadır.

PVC Zemin Kaplama Fiyatları Ne Kadar?

PVC Zemin Kaplama fiyatlarının değişiklik göstermesinde firmaların kar-zarar hesaplamaları ve ülke içi kur endeksi etkili olmaktadır. Aynı zamanda Pvc Zemin Kaplama malzemelerinin uygulandığı alanın genişliği de beraberinde fiyat politikasını değiştirmektedir. Aynı zamanda unutmadan hatırlatmak isteriz. Müşterilerin özel istek ve talepleri fiyat politikası haricinde özel olarak değerlendirilmektedir. Bunun yanı sıra firmaların Pvc Zemin Kaplama hizmetinde kullandıkları ürün kalitesi ve çeşitli etkenlerde fiyat alt tabanını arttırmaktadır.

 

Firmamız uzun yıllardır aktif olarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Siz de profesyonel ve kaliteli Pvc Zemin Kaplama hizmetlerinden sorunsuz yararlanmak için bize başvurabilirsiniz. Aynı zamanda sunduğumuz tüm fiyat teklifleri oldukça uygun ve müşterilerimizin ceplerine uygundur. Sitemiz de gerek e posta adreslerimiz gerekse de telefon numaralarımız bulunmaktadır. Kaliteli hizmeti satın almak tek tuş uzağınızda bulunmaktadır. Keyifli ve sağlıklı günler dileriz!