Modern sentetik yapay bir malzeme olarak bilinen PVC ticaret amacıyla kullanılan ilk plastiklerden biri olarak gösterilmektedir. PVC hammaddesi petrol ve tuzdan oluşmaktadır. Petrol ve tuzun çeşitli oranlarda bir araya getirilmesiyle oluşan PVC boru ve tesisat malzemelerinde oldukça sık kullanılmaktadır. Kapı ve pencere kenarlarında da PVC ürünleri görülmektedir. Bunun yanı sıra günümüzde oldukça sık tükettiğimiz su ve çeşitli içeceklerin şişelerinde, pek çok yenilenemeyen ürün paketlerinde ve banka kartlarında da PVC kullanıldığı görülmektedir. Aynı zamanda PVC inşaat sektöründe dekorasyonun baş tacı olan zemin kaplama işlemlerinde de oldukça sık kullanılmaktadır. PVC Zemin Kaplama diğer Zemin Kaplama ürünlerinin büyük oranda yerini tutmuş bulunmaktadır. Çünkü kullanıcılar için büyük avantaj tanıyan PVC, Zemin Kaplama ürünün içerisinde kullanılmasıyla birlikte pek çok özelliği de beraberinde getirmektedir.Ülkemizde de özellikle son dönemde PVC Yer Döşeme Ürünlerine büyük bir ilgi patlaması olduğu görülmektedir. Ülkemizin çeşitli noktalarda kullanılan PVC Zemin Kaplama büyük bir ilgiyle yaklaşılmaktadır. Bu noktalar arasında da Samsun yer almaktadır. Samsun özellikle son dönemde hızlı kentleşme projeleriyle beraber inşaat alanlarının arttığı ve yeni konutların yapıldığı noktalar arasında yer almaktadır. Bölgede yeni konut artışı beraberinde zemin için PVC Zemin Kaplama Ürünlerine duyulan ihtiyacın artmasına neden olmuştur. Kitaş Zemin Kaplama olarak Samsun halkının ihtiyaçları doğrultusunda PVC Zemin Kaplama hizmeti sunmaktadır. Profesyonel ve Kaliteli Samsun PVC Zemin Kaplama işlemlerimiz sayesinde bölgede artan konutların zeminlerinde mükemmel işler çıkarmaktayız.

PVC Zemin Kaplama Ürünleri Özellikleri Nelerdir?

 

PVC Yer Döşemesi Ürünlerinin pek çok özelliği bulunmaktadır. Fakat bu özellikler arasında öne çıkanı elbette ki dayanıklılığı olmaktadır. Dayanıklı olmasından kastımız sadece üzerine uygulanan basıncı kaldırması değil aynı zamanda suya ve ısıya karşı da son derece dayanıklı olması sayesinde tercih edilmektedir.

-PVC Yer Döşeme ürünlerine baktığımızda sesi kendi içerisinde emerek zeminden geçmesini engellemektedir. Gürültüyü büyük oranda absorbe etme özelliği sayesinde ofis vb. çalışma alanlarında kullanılmaktadır.

-PVC Yer Kaplama Ürünlerinin uygulanması oldukça kolay ve hızlıdır. Fakat zemin döşeme işlemi yaparken uyulması gereken birkaç kural vardır. Bu kurallara uyduktan ve işi profesyonel ellere teslim ettikten sonra istediğiniz zeminler sizi beklemektedir.

-PVC Yer Kaplama ürünleri esnek bir özellik göstermektedir. Aynı zamanda antibakteriyel ve hijyenik özelliğiyle de tacını süslemektedir.

Samsun PVC Zemin Kaplamada Kitaş Zemin Kaplama Avantajları

Samsun PVC Zemin Kaplama İşlemlerinde Kitaş Zemin Kaplama olarak en büyük avantajımız elbette ki deneyim ve tecrübemizdir. Deneyim ve tecrübemizle çıkmış olduğumuz bu yolda kaliteli hizmeti uygun ve avantajlı fiyat teklifleriyle sunmaktayız.

Samsun PVC Zemin Kaplama Fiyatları Ne Kadar Olmaktadır?

Samsun PVC Zemin Kaplama Fiyatları genel itibariyle incelediğimizde geniş bir aralığa sahip olduğu görülmektedir. Çünkü fiyatları etkileyen birden çok unsur yer almaktadır. Bu unsurlar arasında:

-Müşterinin Özel İstek ve Talepleri

-Ürün kalitesi

-Firmaların kar-zarar hesaplamaları etkili olmaktadır.

 

Firmamız uzun yıllardır aktif olarak Türkiye’nin pek çok farklı noktasında aktif olarak PVC Zemin Kaplama hizmeti sunmaktayız. Uzun yılların bünyemize kazandırmış olduğu bilgi ve deneyim sayesinde sektörde kaliteli hizmet sunmaktayız. Aynı zamanda siz değerli Samsun halkına Avrupa ve Dünya standartlarında sunmuş olduğumuz PVC Zemin Kaplama İşlemlerimiz sayesinde bize güvenebilirsiniz. Ofislerimizde ve çalışma alanlarımızda karşılıklı olarak kahve içmekten mutluluk duymaktayız. Kitaş Zemin Kaplama olarak Keyifli ve Sağlıklı Günler Dileriz!!!