PVC ZEMİN KAPLAMA

Pvc Zemin Kaplama

 

Evlerin zeminlerinin yapısı her anlamda çok büyük önem arz etmektedir. Bu doğrultuda zemin kaplama noktasında pek çok farklı alternatif seçenekler mevcuttur. Bu bağlamda pvc zemin kaplama gerek ekonomik yönden karlı oluşu ve gerekse de kullanım olarak sağlamış olduğu rahatlık ve kolaylığı ile en çok tercih edilen zemin kaplama çeşitleri arasındadır. Çünkü pvc zemin kaplama ekonomik olmasının yanı sıra pek çok avantajı da beraberinde sunmaktadır.

 

  Özellikle sahip olduğu poliüretan içerikli kimyasal yapısı sayesinde ıslandığında dahi asla kayma riskini barındırmayan pvc zemin kaplama aynı zamanda yine yapısı sayesinde asla bakteri ve tozların üzerine tutunmasına da izin vermez ve bu sayede evlerin zemininin şık olduğu kadar temiz gözükmesini de sağlar. Ayrıca pvc zemin kaplama üzerinde temizlik sağlamak da oldukça kolaydır. Temizlik için basit şekilde hazırlanmış deterjanlı su yeterlidir.

 

  Tüm bu avantajlarının yanı sıra önemle belirtmek gerekir ki yumuşak yapısı sayesinde zeminde yürürken konfor sağlar ve pvc yapısı sayesinde ise her türlü çizilmeye ve yıpranmaya karşı da son derece dayanıklıdır.

 

İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.